- Jasny Pałac -


Dom Wczasowy Jasny Pałac położony jest przy ulicy Tetmajera 24 w Zakopanem. Doskonała lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do tatrzańskich dolinek np. Dolina Białego czy Kuźnic, a stamtąd do dalszych wycieczkowych szlaków. Aby znaleźć się w centrum miasta – na popularnych Krupówkach wystarczy krótki, pięciominutowy spacer. Ten okazały budynek wzniesiony w latach dwudziestych XX wieku ze względu na swój stylowy wystrój i położenie jest idealnym miejscem wypoczynku.

Oferujemy 55 miejsc noclegowych w 1,2,3,4-osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz WiFi.

Wszystkie posiłki serwowane są w pięknej sali jadalnej, zwanej Salą Lustrzaną ze względu na znajdujące się w niej zabytkowe rokokowe lustra , pochodzące z połowy XVIII wieku. Sala ta może pomieścić 80 osób , pełni też rolę konferencyjną z zapleczem multimedialnym, co umożliwia organizowanie spotkań, imprez okolicznościowych czy szkoleń. Na życzenie organizujemy przerwę kawową z domowym ciastem, kolację z zimną płytą czy wieczorek integracyjny z bufetem z daniami ciepłymi i regionalnymi przysmakami.Kolejnym atutem obiektu jest pyszna, domowa kuchnia – na życzenie Gości przygotujemy również dania wegetariańskie, wegańskie czy posiłki specjalne dla osób uczulonych na konkretne alergeny.  

Jadalnia znajdująca się na parterze serwuje śniadania, obiady oraz kolacje. Naszą specjalnością są obiadokolacje. Dania kuchni polskiej podane w zestawie składającym się z zupy, dania głównego oraz deseru. Menu oczywiście jest do ustalenia jak i godzina posiłku.

 

 

Serdecznie zapraszamy!